Żeńszeń i igły do akupunktury

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Sandra Export-Import!
Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie i bogate doświadczenie zarówno na rynku chińskim, a także na rynku polskim. Od ponad 24 lat zajmujemy się importem wyrobów związanych z medycyną chińską, zioła sypkie, wysokiej jakości ekstrakty ziół(substancje czynne) do produkcji suplementów i innych produktów w medycynie, kwasy używane w medycynie, kosmetyce i chemii jak żeńszeń. Przez wieloletnią współpracę z Chinami udało nam się nawiązać kontakty z solidnymi producentami w wielu dziedzinach. Cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów, oferując im zawsze towary najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach.
“ wieloletnie doświadczenie na rynku polskim i chińskim “
Współpracujemy min. z gabinetami medycyny naturalnej, gabinetami masażu oraz indywidualnymi odbiorcami w całej Polsce. Cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów, oferując im zawsze towary najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Na indywidualne zamówienia wyposażamy hotele w meble, pościel, porcelanę, produkty jednorazowego użytku, wszystko co jest niezbędne w hotelu, a nawet igły do akupunktury.

Stale wzbogacamy naszą ofertę, a zamówione produkty dostarczamy w umówionym terminie. W ofercie, którą prezentujemy, znajdziecie Państwo min. urządzenia medyczne do terapii, rehabilitacji i profilaktyki, wysokiej jakości suplementy diety, igły do akupunktury, moxa i wiele innych. Importujemy tyczki bambusowe w różnych rozmiarach do ogrodów i sadów.

Zhen Lu San

żeńszeń

Zhen Lu San to nasz sztandarowy produkt. Chcemy Państwa zapoznać z inną niż drogie, sztuczne lekarstwa i syntetyczne – preparaty medycyny naturalnej z Chin, która opiera się na zgoła odmiennych kryteriach niż medycyna europejska.

więcej

Nasza galeria

Żeńszeń i inne...

Takie zioła jak żeńszeń są bardzo przydatne w leczniu wszelkich schorzeń. Jednym z dobrodziejstw medycyny Chińskiej są także igły do akupunktury.

więcej
Kilka słów o nas...
Natura więcej
O nas więcej
Oferta więcej
igły do akupunktury

Jesteśmy na bieżąco z nowościami i trendami medycyny naturalnej. Podstawowym celem medycyny Chin i Dalekiego Wschodu jest teza: „leczenie przyczyn, nie skutków”. Zgodnie z tymi słowami powstają tam także rozmaite preparaty lecznicze o wielkim spektrum użycia: oczyszczającym, odbudowującym czy też uzupełniającym. Niwelowane są nie jedynie zewnętrzne objawy chorób, przez żeńszeń, ale całe ciało dostaje impuls do regenerowania.

igły do akupunktury

Żeńszeń wchodzi w skład wielu preparatów takich jak: herbaty, napoje izotoniczne oraz napoje w tabletkach.

więcej
igły do akupunktury

Grzyb Ganoderma lucidum, zwany także Lingzhi lub Reishi (pol. lakownica lśniąca ), jest jednym ze skarbów ...

więcej