Usługi

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie na rynku chińskim i na rynku polskim. Od ponad 24 lat zajmujemy się importem wyrobów związanych z medycyną chińską, zioła sypkie, wysokiej jakości ekstrakty ziół(substancje czynne) do produkcji suplementów i innych produktów w medycynie, kwasy używane w medycynie, kosmetyce i chemii.

Przez wieloletnią współpracę z Chinami udało nam się nawiązać kontakty z solidnymi producentami w wielu dziedzinach. Cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów, oferując im zawsze towary najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach.

Dlaczego my?

Naszym celem jest zapewnienie Państwu kompleksowych usług doradczych w zakresie obsługi importu towarów z krajów azjatyckich, prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz organizacji logistycznej. Obsługujemy import z Azji, a w szczególności import z Chin. Świadczymy pomoc na najwyższym poziomie.

Oferujemy pomoc w obsłudze importu różnego typu towarów z państw azjatyckich, głównie z Chin. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych firm jak i tych najmniejszych, dopiero rozpoczynających przygodę z importem.

Popularne produkty
Igły do akupunktury
Akupunktura jest w stanie przynieść skuteczną pomoc w przypadku wielu chorób.
Żeń-szeń
Żeń-szeń, nazywany także ginsengiem lub wszechlekiem – gatunek reliktowej byliny z rodziny araliowatych.
Grzybki LingZhi
LingZhi cieszy się szczególną czcią w Azji Wschodniej, gdzie jest on używany jako lek grzyby w tradycyjnej medycynie chińskiej od ponad 2000 lat.