O nas

Dlaczego my?

Lecznicze właściwości

Lecznicze właściwości chińskich ziół zostały odkryte i przetestowane przez chińskich zielarzy wiele wieków temu. Od ponad 22 lat zajmujemy się importem wyrobów związanych z tradycyjną medycyną chińską.

Ważne

Zalecana jest wizyta u zielarza lub lekarza, który określi stan zdrowia i wybierze odpowiednią terapię ziołową. W przypadku poważnych bądź przewlekłych chorób, zalecana jest opieka i nadzór profesjonalnego lekarza, by najlepiej wykorzystać to, co medycyna tradycyjna i niekonwencjonalna mają do zaoferowania. Chociaż praktyki tradycyjnej medycyny chińskiej są uważane za medycynę alternatywną w świecie zachodnim, to stanowią one część opieki medycznej w całej Azji Wschodniej, co stanowi około 40 procent opieki zdrowotnej w Chinach i coraz więcej na świecie.

Tradycja

Tradycyjna Medycyna Chińska odnosi się do szerokiego zakresu praktyk medycyny dzielących wspólne koncepcje teoretyczne, które zostały opracowane w Chinach. Oparte są na tradycji ponad 2000 lat. Najbardziej popularne elementy tradycyjnej medycyny chińskiej to różne formy medycyny ziołowej, akupunktura, masaże (Tui Na), ćwiczenia (qigong) i terapie dietetyczne.
Popularne produkty
Igły do akupunktury
Akupunktura jest w stanie przynieść skuteczną pomoc w przypadku wielu chorób.
Żeń-szeń
Żeń-szeń, nazywany także ginsengiem lub wszechlekiem – gatunek reliktowej byliny z rodziny araliowatych.
Grzybki LingZhi
LingZhi cieszy się szczególną czcią w Azji Wschodniej, gdzie jest on używany jako lek grzyby w tradycyjnej medycynie chińskiej od ponad 2000 lat.