Atelokolagen

Lecznicze właściwości

To trzy rodzaje kolagenu w jednym. Arcydzieło w kosmetologii , dermatologii. Kompozycja bez jakichkolwiek środków chemicznych, działa silnie stymulująco na procesy odnowy komórkowej skóry, głęboko nawilża, wiąże wilgoć z otoczenia, wypełnia zmarszczki, napina, ujędrnia i poprawia elastyczność skóry. Pomaga w redukcji cellulitu, blizn, rozstępów i przebarwień. Łagodzi podrażnienia, rumień, uczulenia, obrzęki i cienie pod oczami. Przyspiesza gojenie skóry po zabiegach laserowych , zrogowacenia po ekspozycji na słońce . Wzmacnia odporność skóry na promienie słoneczne, alergeny, zmniejsza problem powstawania zaskórników ,redukuje trądzik , zapobiega zmarszczkom i wygładza już istniejące, dotlenia skórę. Jedno opakowanie żelu zawiera 10 strzykawek do wyciskania po 1 gr. Jedno opakowanie maski zawiera 5 szt. jednorazowych masek.

Skład

W żelu jak i w masce zawarty jest Collagen atelopeptydowy o wysokiej czystości 99,8 % i wysokowartościowy kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej, enzymatyczny kwas oligo hialuronowy, to najmniejsze z możliwych do uzyskania cząsteczek, zapewniające maksymalnie efektywne przenikanie kwasu w głąb skóry.

Pakowanie

Jedno opakowanie żelu zawiera 10 strzykawek do wyciskania po 1 gr. Jedno opakowanie maski zawiera 5 szt. jednorazowych masek.
Popularne produkty
Igły do akupunktury
Akupunktura jest w stanie przynieść skuteczną pomoc w przypadku wielu chorób.
Żeń-szeń
Żeń-szeń, nazywany także ginsengiem lub wszechlekiem – gatunek reliktowej byliny z rodziny araliowatych.
Grzybki LingZhi
LingZhi cieszy się szczególną czcią w Azji Wschodniej, gdzie jest on używany jako lek grzyby w tradycyjnej medycynie chińskiej od ponad 2000 lat.